Ana Sayfa Haberler Warframe iPhone ve iPad’e ne zaman gelecek?

Warframe iPhone ve iPad’e ne zaman gelecek?

0

Warframe ’in yakın zamanda hayata geçirilen çapraz oyun ve çapraz kaydetme sistemleri sayesinde oyuncular, farklı platformlar arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yaparak PC, konsollar ve şimdi de iOS cihazlarda tutarlı ve sürükleyici bir deneyim yaşayabilecek.

Warframe, bu ay sonu iOS cihazlara geliyor

Warframe iOS entegrasyonu, oyuncuların Tenno koleksiyonlarına platformlar arasında erişebilmelerini sağlayarak, oynamayı seçtikleri cihazdan bağımsız olarak süreklilik ve erişilebilirlik sunuyor.

Warframe iOS çıkışının 20 Şubat’ta yapılmasıyla birlikte, hem deneyimli oyuncular hem de yeni oyuncular Warframe’in iOS cihazlarında da deneyimleyebilecekler. Oyunun topluluk odaklı anlayışı, platformlar arası oynama özelliği ile daha da güçleniyor.

Digital Extremes’in 2022 yılında çapraz platformda oynama ve kayıt edebilme özelliğini getirmesiyle Warframe, büyük bir oyuncu kitlesi kazandı.

Warframe’in çapraz kaydetme özelliğinden en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız, Digital Extreme’in kapsamlı rehberini inceleyebilirsiniz. Bu kaynak, platformlar arasında sorunsuz bir geçiş yapmak ve optimum oyun deneyimi sağlamak için gerekli bilgileri içeriyor.


Ssihirlielma.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Sihirlielma okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz