Ana Sayfa Ürünler Video: Retina 5K Ekranlı iMac’i tanıyalım

Video: Retina 5K Ekranlı iMac’i tanıyalım

9

Apple, retina 5K ekranlı iMac’e o kadar güveniyor ki videolarla anlatmaya doyamıyor belli ki. Bu videoda da her zaman olduğu gibi Apple’ın mühendislerinden yeni ürünün detaylarını dinliyoruz… 🙂

Bir HD televizyona göre 7 kat daha fazla piksele sahip olan bu yeni iMac, gerçekten görmeye ve incelemeye değecek bir ürün gibi görünüyor. Retina 5K ekranlı iMac’in tanıtım videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

[youtube id=”jZ5n6sxZyEQ”]

sihirli-elma-video-retina-5k-ekranli-imac


Sihirlielma.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Sihirlielma okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


9 Yorumlar

 1. magic mause’de herangi bir yenilik varmı photoshopda magic mause cok zor oluyor kullanınım
  sihirelma olarak sizin önerebileceginiz mause varmı acaba

  • logitech M705 kullanıyorum çok memnunum. apple magic mouse 2 adet vardı ikisinide gitti gidiyorda sattım. tasarımcı için bence ideal değil. tasarım 10 numara ama işlevselik yok. bence apple ın en kötü ürünü mouse u.

 2. alet güzel, ama fiyat uçuk, 7300 TL ye bilgisayar almak bana mantıklı gelmiyor. 1500 TL ye 42″ Tv ler satıldığını düşünürsek, evinize alabileceğiniz 5 adet Tv parasını bu cihaza vermiş oluyoruz. abest bir benzetme oldu belki ama 7 bin TL çok fazla.

  • Ev değil de ofis için daha uygun olabilir belki. Tabi dediğiniz gibi 7000 küsür TL hiç bir şekilde kolay kolay çıkmaz cüzdandan… :))

 3. Bir adet 2012 late 16 gb ramli 21,5 iMac, bir adette 2014 macbook air var,
  iMac 27 Retina almayı düşünüyorum ama kararsızım, Almanya fiyatı 2.599,00 € benim istediğim haliyle ise 3099 Euro
  Acaba biraz beklesem düşer mi yada yeni modelleri çıkar mı kararsız kaldım, alırsam da mutlaka 512 SSD’li alacağım.

Bir Yorum Bırakın