Ana sayfa » TV » Apple, Watch için 6 yeni reklam yayınladı

Apple, Watch için 6 yeni reklam yayınladı

3
PAYLAŞ

Apple, waatchOS 2’nin yayınlanmasının ardından Watch özelliklerine dikkat çekecek 6 yeni reklam filmi yayınladı. Bu reklamlar alıştıklarımızdan da kısa ve sadece 15 saniye sürüyor…

Her reklam tek bir Watch özelliğine değiniyor, ve tıpkı Watch kullanır gibi kısacık sürüyor. Reklamlarda parlak bir arkaplanda insanları bu özellikleri kullanırken görüyoruz.

sihirli-elma-apple-watch-reklam-hero

Değinilen özellikler ise sesli mesaj, kalp atışlarını paylaşma, spor, navigasyon, mesajlaşma ve Apple Pay üzerine.

Reklamlara aşağıdan göz atabilirsiniz:

Sing:

Train:

Cycle:

Ride:

Date:

Sprinkle:


Sihirlielma.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Sihirlielma okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Subscribe
Notify of
guest
3 Yorum
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar
trackback

[…] Yazının tamamı için Sihirli Elma’ya devam edin […]

hilksen
hilksen
5 years ago

Toplu yerlerde bir çok kişinin farkında olmadan, cebinden/çantasından telefon çıkarıp sık sık kontrol ettiklerini görmüşsünüzdür. Muhtemelen siz de yapıyorsunuzdur. Özellikle de bir arama/mesaj bekliyorsanız. AppleWatch bunu büyük oranda azaltıyor. Hatta tamamen önlüyor. Gerçekten de bir çok bildirimi kaçırmanızı engelliyor.

Green
Green
5 years ago

Ben (tabii bu benim kendi düşüncem) akıllı saatleri gereksiz buluyorum. Radyasyon kaynağı bir şeyi tüm gün kolda taşımak saçma geliyor bana. Telefon, bilgisayarda radyasyon yayıyor ama o tüm gün vücudumuza temas etmiyor. Ayrıca çok hayat kolaylaştıracağını zannetmiyorum, aksine şarj işi yorucu, bir de saati şarj etmek gerekecek. Bence 4-6 ayda bir pilini değiştirmek, 2-3 günde bir şarj etmekten daha kolay. Zaten iPhone varken özelliklerinin de çok lüzumlu olduğunu sanmıyorum doğrusu.