Ana sayfa » iOS » Google Haritalar artık iPhone X ile uyumlu

Google Haritalar artık iPhone X ile uyumlu

0
PAYLAŞ

Google Haritalar, bugün aldığı güncelleme ile iPhone X’un ekran oranına ve çözünürlüğüne adapte oldu. İşte Google Haritalar güncellemesinin detayları.

Google; iOS platformunda yer alan uygulamalarını yeni özellikler ile güncellemeye devam ediyor. iPhone X‘un çıkış tarihinden kısa bir süre sonra; YouTube, Çeviri, Google, Chrome, Fotoğraflar ve Duo gibi popüler uygulamalarını güncelleyen Google, şimdi de Google Haritalar uygulamasını güncelledi.

Google Haritalar, iPhone X’da daha kullanışlı

iPhone X‘un ekran çözünürlüğü ve 18:9 ekran oranı için optimize edilen Google Haritalar uygulaması, artık iPhone X’da daha stabil bir şekilde çalışıyor. Güncelleme ile ayrıca; yeni yerleri keşfetmenize ve gemenize yardımcı olmak için uygulamadaki hatalar gideriliyor.

iPhone X’un geniş ekranında daha kullanışlı bir hale gelen Google Haritalar’ı App Store‘dan güncelleyebilirsiniz.


Sihirlielma.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Sihirlielma okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


PAYLAŞ
Profesyonel habercilik kariyerine bir dergi ile başlayan Ender Öztürk, Sihirlielma.com ile bambaşka dünyalara adım atmıştır. Teknoloji denince akla ilk gelen isimlerden olan Ender bu alanda doktora yapmak istiyor.

Bir Yorum Bırakın