Ana Sayfa iOS iOS 11.3 Beta 1 yayınlandı

iOS 11.3 Beta 1 yayınlandı

0

Apple, geliştiriciler için iOS 11.3 Beta 1 güncellemesini yayınladı. Büyük yenilikler ile gelen iOS 11.3 Beta 1’in detayları haberimizde.

Cupertinolu teknoloji devi Apple, dün iOS 11.3 güncellemesinin detaylarını Newsroom sayfasında paylaşmıştı. Mart ayında sunulması beklenen iOS 11.3 için çalışmalara bugün start verildi. Apple, geliştiriciler için major yani büyük çaplı yeniliklerin sunulduğu iOS 11.3 Beta 1 güncellemesini yayınladı.

iOS 11.3 Beta 1 ile gelen yenilikler

iOS 11.3 Beta 1 güncellemesi ile Apple’ın Newsroom sayfasında yer alan yeniliklerin çoğu yer alıyor. Ancak, performans ve verimlilik seçimi ve batarya sağlığının durumu gibi özellikler ileriki Beta sürümlerine saklanmış durumda.

Güncelleme ile; Sağlık Kayıtları özelliği devreye giriyor. Bu özellik hakkında daha fazla bilgiyi bu linkte yer alan haberimizde tıklayarak alabilirsiniz.

iMessage’a Business Chat ve uzun süredir beklenen iCloud üzerinden iMessage özelliği eklendi.

Geliştiriciler artık ARKit 1.5 SDK‘yı kullanarak artırılmış gerçeklikte daha iyi sonuçlar alabiliyor.

Ejderha, ayı, aslan ve iskelet Animoji’leri iPhone X’a eklendi.

iPhone X’daki animasyonlar hızlandırıldı.

HomeKit’in güvenliği artırıldı.

AirPlay 2 desteği eklendi.

Gizlilik simgesi ve detayları yenilendi.

Apple Music‘e Videolar özelliği eklendi.

 

 

iBooks’un adı Books olarak değiştirildi.

Diğer USB aksesuarlarının güvenliği artırıldı.

Geliştirici hesabınız varsa; Ayarlar>Genel>Yazılım Güncelleme bölümünden iOS 11.3 Beta 1‘i yükleyebilirsiniz.

Güncellemeyi; iPhone 5s, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, 12.9 inç iPad Pro, 2. nesil 12.9 inç iPad Pro, 1. nesil 10.5 inç iPad Pro, 9.7 inç iPad Pro, iPad Air 2, iPad Air, iPad 5. nesil, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2 ve iPod Touch 6. nesil modelleri alıyor.


Ssihirlielma.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Sihirlielma okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz