Ana Sayfa Haberler Kısa Süre için Ücretsiz iOS Uygulamaları (20 Temmuz)

Kısa Süre için Ücretsiz iOS Uygulamaları (20 Temmuz)

0
ücretsiz ios uygulamaları

Yeni “Kısa Süre için Ücretsiz iOS Uygulamaları” serimizi devam ettiriyoruz.

iPhone‘unuz, iPad‘iniz veya iPod touch‘ınız sahip olduğunuz uygulamalar kadar iyidir. Bundan dolayı, SihirliElma.com olarak yeni bir seriye başlıyoruz. Artık hemen hemen her gün, kısa süre için ücretsiz iOS uygulamalarını derleyecek ve sizlerle paylaşacağız.

Bu şekilde, ihtiyacınız olan ama ücretli olan uygulamaları hiçbir harcama yapmadan, tümüyle ücretsiz olarak iOS cihazınıza indirebilir ve keyifle kullanmaya başlayabilirsiniz.

Derlediğimiz uygulamaları kısa süre için ücretsiz olduklarını unutmayın. Bu sürenin herhangi bir net sınırı yok. Kimi uygulama dakikalar sonra, kimi uygulama ise saatler sonra yeniden ücretli olabilir. Bu nedenle, sınırlı süre için ücretsiz olan uygulamaları indirmek için elinizi çabuk tutmalısınız.

20 Temmuz Cuma günü için sınırlı bir süre ile ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulamaları aşağıda listeledik.

Kısa Süre için Ücretsiz iOS Uygulamaları

Distressed FX

Distressed FX

Fotoğraflarınızdan muhteşem resimler oluşturmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Distressed FX ile sadece bir fotoğraf çekin ve çok çeşitli dokulu görüntüler ve efektler arasından seçim yapın. En sıradan fotoğrafı bile bir sanat eserine dönüştürün.

(0,99 ABD doları)

Uygulamayı İndir


Ssihirlielma.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Sihirlielma okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz