Ana Sayfa Apple MacBook Pro’nun 16 inçlik Versiyonu Geliyor

MacBook Pro’nun 16 inçlik Versiyonu Geliyor

0
MacBook Pro'nun 16 inçlik Versiyonu Geliyor

Yapılan sızıntılara göre Apple, yakın zaman içerisinde MacBook Pro’nun 16 inçten daha büyük bir ekrana sahip versiyonunu tanıtabilir.

2012 yılında MacBook modellerinde ekran boyutunu 15.6 inçe çeken şirketin, 16 inçten daha büyük bir ekrana sahip bir sürüm tanıtacağı tahmin ediliyor.

Apple, nispeten uzun süredir büyüyen kalın ekran çerçevelerinden dolayı kasayı büyük tutmuyordu. Ancak son yıllarda yapılabilen yüksek ekran – kasa oranıyla gelen tasarım çizgisi, şirketi ikna etmiş gibi duruyor.

MacBook Pro’ya Yeni AMD Vega Ekran Kartı Seçeneği Eklendi!

Ünlü analist Ming-Chi Kuo, bu yıl tanıtılacak modellerden birinin 16.5 inç büyüklüğüne sahip olacağını aktarıyor. Yeni MacBook Pro modeli, incelen ekran çerçeveleri sayesinde 15.6 inçlik kasa ile hemen hemen aynı boyutlarda olabilecek.

Yeni model ile birlikte şirketin, dizüstü modellerde incelik ve büyüklük özelliklerini bir arada isteyen kullanıcıları hedeflediği iletiliyor.

Apple’ın bunun yanı sıra 13 inçlik MacBook Pro modeline 32 GB bellek seçeneği ekleyeceği aktarılıyor. Bu sayede küçük ekran ve daha yüksek bellek seçeneği isteyen kullanıcılar hedeflenecek.

Yeni modeller muhtemelen WWDC 2019 veya Ekim ayı etkinliğinde tanıtılacak.


Ssihirlielma.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Sihirlielma okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz