Ana Sayfa Haberler iPhone 12 nasıl olacak? İlk tahminler!

iPhone 12 nasıl olacak? İlk tahminler!

0

Apple’ın her yıl tanıttığı yeni iPhone serisi tüm dünyada en çok konuşulan akıllı telefonlar arasında yer buluyor. Hal böyle olunca, yeni iPhone serisi tanıtılmadan hakkında birçok haber çıkıyor. iPhone 12 serisinin tanıtımı için 6 aydan uzun bir süre olsa da iPhone 12 hakkında tahminler şimdiden gelmeye başladı. Peki iPhone 12 hakkında neler biliyoruz?

iPhone 12 karşımıza nasıl çıkacak?

Apple’ın yeni modeli için 6 aydan uzun bir süre daha beklememiz gerekiyor ancak iPhone 12 serisi hakkında ilk tahminler gelmeye başladı. Tasarım konusunda radikal bir değişiklik beklenirken, bu tasarımın geçmişten geleceği konuşuluyor. Apple, iPhone 5 serisinde kullandığı sert kenarlı tasarıma bu yıl tekrar geri dönebilir.

Ekran tarafında ise artık LCD ekranlara veda edilebileceği konuşuluyor. iPhone 11 serisinde sadece iPhone 11 modelinde kullanılan LCD ekran bu yıl hiçbir iPhone’da kullanılmayabilir. Böylelikle iPhone 12 serisindeki tüm iPhone’larda OLED ekran kullanılmış olacak. Herkesin merak ettiği bir diğer konu ise iPhone ekranlarındaki çentik. Bu çentiğe 2021 yılına girerken veda edebilir tahminleri gelse de, bu radikal tasarım değişikliği için Apple’ın bizi bir süre daha bekletebileceğini belirtelim.


Ssihirlielma.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Sihirlielma okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz