Ana Sayfa Apple iPhone 12 fiyatları hakkında iddialar var!

iPhone 12 fiyatları hakkında iddialar var!

0

Sihirli Elma olarak sizlere en yeni iPhone serisi iPhone 12 hakkında gelen bilgileri hız bir şekilde aktarıyoruz. Bu sefer gelen bilgi ise, bu zamana kadar gelen bilgilerden çok farklı. iPhone 12 fiyatı nasıl olacak sorusu, artık hepimizin tanıdığı bir kaynak tarafından sızdırıldı. Merak edilen fiyatlar ile beraber, kamera sayısından tutun da ekran panellerine kadar birçok bilgi ortaya çıktı!

iPhone 12 fiyatı nasıl olacak

iPhone 12 tanıtım tarihi ve nasıl olacağı hakkında bilgiler gelmeye devam ederken herkesi ilgilendiren bir haber geldi. Artık hepimizin tanıdığı Ming-Chi Kuo, ekran boyutları ve ekran paneller hakkında bilgi vermenin yanında fiyatlar hakkında da bilgiler verdi.

Bu fiyatlar ABD için geçerli olsa bile, ülkemizdeki fiyatları da etkiliyor. Sızdırılan fiyatlara göre fiyat etiketleri şöyle olacak;

– 5.4 inç büyüklüğündeki iPhone 12: 649 dolar
– 6.1 inç büyüklüğündeki iPhone 12: 749 dolar
– 6.1 inç büyüklüğündeki iPhone 12 Pro: 999 dolar
– 6,7 inç büyüklüğündeki iPhone 12 Pro Max: 1099 dolar

Fiyatlara baktığınız zaman 4 farklı iPhone’un da farklı fiyatlara  sahip olacağını görüyoruz. 649 dolarlık fiyatlık etiketine sahip bir iPhone 12 görmek de uygun fiyatlı iPhone’ların artık her zaman hayatımızda olacağını görüyoruz. Ayrıca ekran panelleri kısmında da iPhone ekranların da bir daha LCD ekran görmeyeceğimiz kesinleşti.


Ssihirlielma.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Sihirlielma okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz