Ana Sayfa Haberler iPad’i bilgisayar yapan Magic Keyboard inceleme

iPad’i bilgisayar yapan Magic Keyboard inceleme

1

Sihirli Elma YouTube kanalında farklı içerikler üretmeye devam ediyoruz. iPad Pro Magic Keyboard inceleme ile beraber iPad Pro Magic Keyboard özellikleri neler yakından bakıyoruz.

iPad Pro Magic Keyboard inceleme, bizlere neler sunuyor?

Apple’ın iPad Pro ile beraber karşımıza çıkardığı ve 4. nesil iPad Pro’yu neredeyse bir bilgisayar haline getiren iPad Pro Magic Keyboard incelemesi ile karşınızdayız. 2.699 TL fiyat etiketi ile sunulan bir klavye bizlere neler sunabilir gelin yakından bakalım.

Apple MacBook Air 13.3 inç modelini satın almak için buraya, 2. nesil Apple iPad Pro 11 inç satın almak için buraya ve Magic Keyboard için buraya tıklayabilirsiniz.

iPad Pro Magic Keyboard özellikleri neler sunuyor?

Apple’ın her zamanki iPad klavyelerinden farklı olarak karşımıza 4. nesil iPad Pro ile beraber iPad Pro Magic Keyboard çıktı. Bu klavye kendi başına 7. nesil iPad’den dahi daha yüksek bir fiyata sahip. Apple’ın iddiasına göre şu ana kadar bir iPad’de en iyi yazma deneyimini sunan iPad Pro Magic Keyboard, bir trackpad’e sahip. Bu trackpad ile beraber kullanıcılar iPad’de daha özgür işlem yapabiliyor.  Bu trackpad ile, iPadOS’teki Multi-Touch hareketlerine ve imlece göre iPad’i daha hızlı da kullanabiliyorsunuz.

1 mm hareket mesafesine sahip, arkadan aydınlatmalı tam boy tuşlar ve makas tipi mekanizma ile sessiz ve hassas bir yazma deneyimi sunan klavye, iPad’e mıknatısları yardımı ile tutunuyor. Ayrıca klavye üzerinden direkt olarak iPad’i de şarj edebiliyorsunuz ancak bu şarj deneyimi, iPad’i direkt olarak şarj etme deneyiminden biraz daha uzun sürüyor. Bu şarj işlemi için klavyenin yanında bulunan USB-C bağlantı noktasını kullanıyorsunuz.

Videomuzu izledikten sonra yorum yapmayı ve abone olmayı unutmayın. İyi seyirler!


Ssihirlielma.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Sihirlielma okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


1 YORUM

  1. 8bin liralık MacBook Air dediğiniz 256 gb. iPad pro’nun 256 gb’lık versiyonunu fiyat olarak eklemeniz gerekirdi ki bu haliyle bile air mantıklıyken o haliyle daha da mantıklı olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz