Ana Sayfa Haberler 8 dakikada Apple etkinliği özeti!

8 dakikada Apple etkinliği özeti!

0

Sihirli Elma YouTube kanalında farklı videolar ile karşınızdayız. Bu videomuzda Apple’ın dün akşam gerçekleştirmiş olduğu etkinlikte karşımıza çıkardığı yeni ürünler ve servislere yakından baktık. İşte Apple Etkinliğinde tanıtılanlar ve tüm detaylar!

Apple neler tanıttı?

Sihirli Elma YouTube kanalında, Apple hakkında farklı videolar çekmeye devam ediyoruz. Eğer dün akşam Apple etkinliğini izlemediyseniz, 8 dakika içerisinde tüm etkinliği izlemiş gibi olacaksınız. Şimdiden iyi seyirler!

Apple’ın etkinliği: 8 dakikada anlattık!

Apple, her yıl en yeni telefonlarını Eylül ayında karşımıza çıkartıyordu. Bu sefer durum böyle olmadı ve Apple Watch ve iPad gibi ürünler karşımıza çıktı. Apple’ın bu hareketi, birçok kişiyi hayalkırıklığına uğratırken birçok kesimi de meraklandırdı.

Apple, dün akşam en yeni saatleri olan Apple Watch SE ve Apple Watch 6 modellerini tanıttı. Apple Watch 6, kandaki oksijen oranını ölçebilme ve her zaman açık yükseklik ölçer özelliği ile dikkat çekerken, Apple Watch SE uygun fiyatı ve sundukları ile dikkat çekti. Etkinlikte tanıtılan bir diğer cihaz 4. nesil iPad Air oldu. iPhone 12 işlemcisi ile karşımıza çıkan cihaz, nispeten uygun fiyata profesyonel işler yapabileceğimiz bir tablet oldu.

Tüm detaylardan bahsettiğimiz videomuzu izledikten sonra YouTube kanalımıza abone olmayı ve yorum yapmayı unutmayın.


Sihirlielma.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Sihirlielma okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Bir Yorum Bırakın

0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar