Ana Sayfa Haberler Apple Destek için beklenen özellik geldi!

Apple Destek için beklenen özellik geldi!

0

Apple tarafından sunulan ve ürün sahiplerinin sorularına daha hızlı yanıt bulmasını sağlayan Destek uygulaması için kısa süre önce yeni bir güncelleme yayımlandı. Bu güncelleme ile birlikte uygulama, yeni bir özelliğe kavuştu. İşte yenilikler..

Apple Destek 5.0 sürümü yayımlandı!

Apple Destek uygulaması, kullanıcılara teknik destek, sorun giderme ve ürünler hakkında bilgi sağlamak amacıyla kullanabileceğiniz bir uygulamadır. Bu uygulama, genel tabirle kullanıcılara Apple ürünlerinin kullanımı konusunda rehberlik ediyor.

Apple, bugün iPhone ve iPad kullanıcıları için Destek uygulamasının 5.0 sürümünü yayımladı. Bu sürüm, yeni bir özelliği de beraberinde getirdi. Öyle ki artık uygulama içerisinden, bölgenizde arama yaparak size en yakın servisleri ve sağlayıcıları harita üzerinden görebilirsiniz.

Apple’ın 12 yıllık hizmeti sonlanıyor!

Ayrıca güncelleme ile birlikte Apple Destek’in arayüzü, daha da kullanışlı hale getirildi. Artık aramalarınızı, sohbetlerinizi, rezervasyonlarınızı ve diğer etkinliklerinizi kolayca görüntüleyebilir, ayrıca yönetebilirsiniz. Bunun yanı sıra yeni sürüm, her zaman olduğu gibi performans geliştirmelerini ve hata düzeltmelerini de içeriyor.

Son olaraksa Destek uygulaması, Vietnam’daki Apple kullanıcılarına sunuldu. Aynı zamanda dil seçenekleri arasına Vietnamca da eklendi. Bu güncelleme ile birlikte uygulama, artık toplamda 174 ülkede ve 32 dilde kullanılabilir.

Apple Destek’in yeni özelliklerine erişebilmek için uygulamayı 5.0 sürümüne güncellemeniz gerekiyor. Bunu uygulama mağazası App Store üzerinden yapabilirsiniz. Apple Destek uygulamasının yalnızca, minimum iOS 15.0 veya iPadOS 15.0 işletim sistemlerinde çalışabileceğini belirtelim.

Peki sizler Apple Destek uygulaması için yayımlanan yeni güncelleme hakkında neler düşünüyorsunuz? En yakın sağlayıcıları görebileceğiniz yeni harita özelliğini nasıl buldunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.


Ssihirlielma.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Sihirlielma okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz