Ana Sayfa Apple Vision Pro satışı rekor kırdı!

Vision Pro satışı rekor kırdı!

0
vision pro

Apple analistine göre Apple, ilk ön sipariş hafta sonunda 160.000 ila 180.000 Vision Pro başlık sattı. İşte söz konusu Vision Pro satışı hakkında her şey!

Vision Pro satışı 180.000’e yaklaştı!

Medium’daki yeni bir yazısında Kuo, ön sipariş sürecinin açılmasından kısa bir süre sonra başlığın tükendiğini ve tüm modeller için nakliye sürelerinin beş ila yedi hafta uzadığını söyledi. Anında tükenme ve nakliye sürelerinin uzaması ilk bakışta olumlu gibi görünse de Kuo, ön siparişlerin açılmasından 48 saat sonra nakliye tarihlerinin değişmediğini, bunun da çekirdek meraklıların siparişlerini verdikten sonra talebin hızla azalabileceğini gösterdiğini belirtti.

Karşılaştırma yapmak gerekirse, yeni iPhone modelleri benzer şekilde ön siparişler açıldıktan kısa bir süre sonra tükeniyor, ancak genellikle sonraki günlerde sevkiyat tarihlerinde istikrarlı bir artış görülmeye devam ediyor ve bu da talebin devam ettiğini gösteriyor. Kuo, bu yıl 500.000 Vision Pro ünitesinin sevkiyatının “zor olmayacağına” inanıyor, ancak “Vision Pro hala çok niş bir ürün olduğu için talep kilit bir sorun.


Ssihirlielma.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Sihirlielma okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz