Ana Sayfa Haberler Apple, yeni bir YouTube kanalı açtı!

Apple, yeni bir YouTube kanalı açtı!

0

Teknoloji devi Apple, geliştiricilere yönelik duyuruların yapılacağı yeni bir YouTube kanalı oluşturdu. Aktarılan bilgilere göre şirket, merakla beklenen WWDC 2024 etkinliğini de bu kanaldan canlı olarak yayınlayacak. İşte ayrıntılar…

Apple Developers YouTube kanalı oluşturuldu

Buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz Apple Developers adlı yeni YouTube kanalına baktığımızda videolar paylaşılmaya başlanmış. Geçen seneki WWDC 2023 etkinliği kapsamında tanıtılan yeniliklerin de bu kanalda paylaşıldığını görüyoruz.

Apple Developers YouTube kanalı oluşturuldu

Apple Developers YouTube kanalında canlı olarak yayınlanacak WWDC 2024, 10 – 14 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek. Buna göre geri sayımın başladığını söyleyebiliriz. Şirketin etkinlikte iOS 18, iPadOS 18, macOS 15 ve watchOS 11 gibi Apple ürünlerine ait olacak yeni işletim sistemlerinin tanıtılması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir – iOS 18’in tanıtılacağı Apple WWDC 2024 etkinliğinin tarihi açıklandı!

Apple, iOS 18 ile birlikte önemli yenilikler sunacak. Güvenilir kaynaklar tarafından ortaya atılan iddialara göre bu güncelleme, son yıllarda yapılan en kapsamlı yenilikleri barındıracak. Buna göre yeni işletim sistemi, iPhone kullanıcılarının arayüzlerini daha detaylı bir şekilde kişiselleştirmelerine olanak tanıyacak genişletilmiş seçenekler sunacak.

Teknoloji devinin “AppleGPT” adında yapay zeka modelini de tanıtması bekleniyor. Bu yapay zeka aracı, cihazlarda entegre bir asistan olarak kullanıcıların hayatını kolaylaştırmayı hedefliyor. Kaynaklara göre Apple, AppleGPT projesi için Google ve OpenAI gibi şirketler ile görüşmeler sürdürüyor.

Önümüzdeki haftalarda etkinlik ile ilgili yeni detaylar açıklanacaktır. Peki ya siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Apple WWDC 2024 etkinliğinden beklentileriniz neler? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.


Ssihirlielma.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Sihirlielma okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz