Ana sayfa » iOS » Kısa Süre için Ücretsiz iOS Uygulamaları (19 Temmuz)

Kısa Süre için Ücretsiz iOS Uygulamaları (19 Temmuz)

4
PAYLAŞ
Ücretsiz iOS Uygulamaları

Yeni “Kısa Süre için Ücretsiz iOS Uygulamaları” serimizle merhaba.

iPhone‘unuz, iPad‘iniz veya iPod touch‘ınız sahip olduğunuz uygulamalar kadar iyidir. Bundan dolayı, SihirliElma.com olarak yeni bir seriye başlıyoruz. Artık hemen hemen her gün, kısa süre için ücretsiz iOS uygulamalarını derleyecek ve sizlerle paylaşacağız.

Bu şekilde, ihtiyacınız olan ama ücretli olan uygulamaları hiçbir harcama yapmadan, tümüyle ücretsiz olarak iOS cihazınıza indirebilir ve keyifle kullanmaya başlayabilirsiniz.

Derlediğimiz uygulamaları kısa süre için ücretsiz olduklarını unutmayın. Bu sürenin herhangi bir net sınırı yok. Kimi uygulama dakikalar sonra, kimi uygulama ise saatler sonra yeniden ücretli olabilir. Bu nedenle, sınırlı süre için ücretsiz olan uygulamaları indirmek için elinizi çabuk tutmalısınız.

19 Temmuz Perşembe günü için sınırlı bir süre boyunca ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulamaları aşağıda listeledik.

Kısa Süre için Ücretsiz iOS Uygulamaları

Universal Search Engine

Universal Search Engine

İnternette akıllı ve optimize edilmiş bir şekilde arama yapın. Universal Search Engine ile altı farklı arama motorundan en iyi arama sonuçlarını alın.

(0,99 ABD doları)

Uygulamayı İndir


Sihirlielma.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Sihirlielma okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Subscribe
Notify of
guest
4 Yorum
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar
Furkan
Furkan
2 years ago

Haber içeriği güzel, ellerinize sağlık.

Fakat ilk defa SihirliElma bünyesinde kolaylıkla alt alta tek sayfada verilebilecek 8 uygulamanın, sadece tık uğruna 8 farklı sayfaya koyulduğunu tecrübe ediyorum. Sayfalardaki uygulamaların uzun uzun açıklamaları falan olsa nispeten anlaşılabilir, ama bu haliyle bu durum beni ziyadesiyle üzdü.

Ömer Ergin
Ömer Ergin
2 years ago
Cevapla  Furkan

Merhaba Furkan. Öncelikle ilgin için teşekkür ederiz. Duvar kağıtları ve uygulamalar paylaşımlarımızın sunumlarını daha iyi hale getirmek için görüşlerinizi dikkate aldığımızdan emin olabilirsin.

menderes
menderes
2 years ago

Sizi severek takip ediyoruz ama işi tık haberciliğine götürmeniz kalitenize gölge düşürüyor. Bir de sayfa numaralarının hemen altında bulunan üzerinde bir sonraki sayfaya geçecekmiş gibi ok işareti olan tuzak reklamlar çok canımı sıktı.

Ömer Ergin
Ömer Ergin
2 years ago
Cevapla  menderes

Merhaba Menderes. Görünüm kaynaklı sorunlar çözülecek, bundan yana şüpheniz olmasın. Gelen geri bildirimleri dikkate alarak gelecekteki içeriklerimizde ona göre düzenlemeler yapacağımızdan emin olabilirsiniz.