Ana Sayfa Apple Apple bu sefer cesur davrandı: Bazı iPhone 13’ler hatalı!

Apple bu sefer cesur davrandı: Bazı iPhone 13’ler hatalı!

0

Geçtiğimiz günlerde tanıtılan iPhone 13 serisi tüm dünyada büyük ilgi gördü. iPhone 13 serisinin resmi satışlarına başlayan şirket, yeni bir sorun ile gündemde. iPhone 13 almak için mağaza önlerinde uzun kuyruklar oluşturan müşteriler, bu kez iPhone 13’te hata olduğunu bildiriyor.

Apple Watch ile iletişim kurulamıyor

iPhone 13 kullanıcıları, Apple Music’i telefonlarında kullanamadıklarını belirtiyor. Buna ek olarak yedekleme ve kurtarma ile ilgili sorunların da olduğunu belirtildi. Apple tarafından yapılan açıklamada ise kameranın mod kısmında da geçiş problemi mevcut.

Bu durum ise Apple Music’i etkiliyor. Kullanıcılar müzik kütüphanesine ve ayarlara erişimde sorun yaşıyor. Sorunu yaşayan Apple cihazlarının iPhone 13/Pro serisi, iPad 9 ve yeni iPad mini olduğu ifade ediliyor.

Yedekleme ve kurtarma gibi hataların haricinde yaşanan makro modu hatasında, kullanıcılar makro modu bir kez açtığında kapayamıyor. Tüm bunların yanı sıra iPhone 13 serisinin Apple Watch ile iletişim kuramadığına dair raporlarda bulunuyor.

Apple ise bu sorunları çözmek için kullanıcıların cihazlarını sıfırlamasını öneriyor. Ancak bu önerinin her kullanıcıda işe yaramadığını belirtelim.


Ssihirlielma.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Sihirlielma okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz